Edities vorige jaren

De succesrijke Oost-Vlaamse solistenrecitals bieden al veertig jaar lang aan jonge Oost-Vlaamse musici een uitgelezen kans om voor publiek op te treden en in een stimulerende sfeer plankvastheid en podiumervaring te verwerven.

Editie 2016

Top

Van 3 tot 20 maart traden volgende jonge Oost-Vlaamse musici op

David Poskin (cello) ­
Luc Devos
(piano)

Denzil Delaere (tenor)­
Julia Szproch
(sopraan)
­Yanna Penson (piano)­

Keenroh­
Jan Daelman (fluit)
Thijs Troch (piano)

Editie 2015

Top

van 5 tot 22 maart traden volgende jonge Oost-Vlaamse musici op

Charles Dekeyser, bas
Polina Bogdanova,
piano

Impression 
Fien Van den Fonteyne, viool
Riet Van den Fonteyne, cello
Florestan Bataillie, piano

Mona Verhas, viool 
Jonas De Geyndt
, piano

Editie 2014

Top

Van 6 tot 23 maart traden volgende musici op :

Warped Time Ensemble
Anna Pardo Canedo, sopraan
Eline Duerinck, cello
Lukas Huisman, piano

Lies Vandewege, sopraan
Lies Colman, piano

Musage
Lieselot Watté, cello
Louise Vanbiervliet, viool
Sophie Pelgrims, fluit

Editie 2013

Top

donderdag 7, vrijdag 8 en zondag 10 maart
Elisa Medinila, piano
Dries Tack,
klarinet

donderdag 14, vrijdag 15 en zondag 17 maart
Jolien De Gendt, sopraan  
Jelle Vastershaeghe,
piano

donderdag 21, vrijdag 22 en zondag 24 maart
Bel Ayre                           
Lieselot De Wilde, sopraan
Pieter Theuns, theorbe
Pieter Vandeveire, viola de gamba

Editie 2012

Top

donderdag 8 en vrijdag 9 maart en zondag 11 maart
Encantar
Sarah Abrams, sopraan
Kerlijne Van Nevel, mezzosopraan
Soetkin Baptist, alt
Michaela Riener, mezzosopraan
met muziek van Pisano en eigen arrangementen

donderdag 15 en vrijdag 16 maart en zondag 18 maart
Pieter Dhoore, piano
Jan Van Hoecke, blokfluit
met muziek van Krahmer, Biesemans, Ravel, Brewaeys, Jacob, Neyrinck, Ubaldini, Rydin, Monti

donderdag 22 en vrijdag 23 maart om 20 uur en zondag 25 maart
Ilia Laporev, cello
Jonas De Geyndt, piano
met muziek van Connesson, van Beethoven, Shostakovich, Ducros

Editie 2011

Top

donderdag 17, vrijdag 18 maart en zondag 20 maart
Ardalus
Karen Ketels, blokfluit
Sarah Abrams, sopraan
Nathalie Fransen, luit en theorbe
met werk van Caccini, Willaert, Sweelinck, Hassler, Bassano, de Castro, Starter, Van Eyck, de Anchietta, Ortiz, Arbeau, de Cabezon

donderdag 24, vrijdag 25 maart en zondag 27 maart
Stephanie Proot, piano
Veerle Simoens, cello
met werk van Bach, Chopin, Van Beethoven

donderdag 31 maart, vrijdag 1 en zondag 3 april
Elke De Meester
, accordeon
Linde Devos, viool en piano
Rik De Geyter, klarinet
met werk van Piazzolla, Vivaldi, Flecijn, Devreese, Semyonov, Salizzatto

Editie 2010

Top

donderdag 11, vrijdag 12 maart en zondag 14 maart
Jasper Huysentruyt trio
Jasper Huysentruyt, piano
Filip Vandebril, contrabas
Lander Gyselinck, drums
met werk van Huysentruyt en standards van Evans, Coltrane, Monk

donderdag 18 , vrijdag 19 maart en zondag 21 maart
Griet De Geyter, sopraan
Barbara Baltussen, piano
Rik De Geyter, klarinet
met werk van Spohr, Schubert, Greeves, Bliss, Herrmann, Kalliwoda, Meyerbeer

donderdag 25, vrijdag 26 maart en zondag 28 maart
Helen Cassano, mezzo-sopraan
Jan Moeyaert, piano
met werk van Ravel, Gounod, Milhaud, Debussy, Chausson, Fauré, Rachmaninov, Britten, Dring

Editie 2009

Top

donderdag 12, vrijdag 13 en zondag 15 maart
Duo Pasels (Liselotte Sels, piano en Daniel Pastene, klarinet)
met werk van Pastene, Hahn, Hayashi, Sjostakovitsj, Guastavino, Lach Lau, Smetryns en Piazzolla.

donderdag 19 maart, vrijdag 20 maart en zondag 22 maart  
Duo Trabajando (Jeroen Keymeulen, gitaar en Femke Van Leuven, dwarsfluit)
met werk van Bach, Händel, Giuliani, Küffner, Ibert, Méranger, Bartok en Pujol

donderdag 26 maart, vrijdag 27 maart en zondag 29 maart
Jessica Peel, marimba
Andy Dhondt, saxofoon 
met werk van Kpetzki, McCarthy, McGowan, Glennie, Bonneau, Yuyama, Ter Veldhuis en Hendrickx.

Editie 2008

Top

donderdag 28, vrijdag 29 februari en zondag 2 maart
Dimitri Bracke, klarinet
Johan De Leenheer, piano
met werk van von Weber, Brahms, Debussy, Bernstein, Poulenc, Picqueur, Piazzolla

donderdag 6, vrijdag 7 en zondag 9 maart
Anouk Sturtewagen, harp
Tineke Van Ingelgem, zang
met werk van Britten, Fauré, Caplet, Poulenc, Cannon, Salzedo, Hahn, Händel, Grieg, Bizet

donderdag 13, vrijdag 14 en zondag 16 maart
Jozefien Van Parijs, piano
Ilse Barbaix, hobo en Engelse hoorn
met werk van Yvon, Schumann, Nielsen, Saint-Saëns, Jongen, Doráti

Editie 2007

Top

donderdag 8, vrijdag 8 en zondag 11 maart
Helena Druwet, viool
Nicolas Caillot, piano
met werken van  Mozart, Van Beethoven, Ysaÿe, Bach en Grieg

donderdag 15, vrijdag 16 en zondag 18 maart
Griet De Geyter, zang 
Frederick Martens, piano
met werken van Schubert, Schumann, Wolf,  Fauré, Duparc, Debussy, Ravel en Poulenc 

donderdag 22, vrijdag 23 en zondag 25 maart
Sax-Appeal
(Liesbeth Berbé, Kristof Kerremans, Bertel Schollaert en Bjorn Verschoore)
met werken van Kechley, De Langhe, Wilson, Zegers, Reich, Torke, Hus en Nyman

Editie 2006

Top

donderdag 9, vrijdag 10 en zondag 12 maart
Melike Tarhan, zang
Osama Abdulrasol, qanun, gitaar, luit
Lode Vercampt, cello
met werken van Osama Abdulrasol en bewerkingen door Osama Abdulrasol en Melike Tarhan

donderdag 16, vrijdag 17 en zondag 19 maart
Simoens Trio
Katrijn Simoens, piano
An Simoens, viool
Veerle Simoens, cello
met werken van Schubert, Mozart, Suk, Martinu

donderdag 23, vrijdag 24 en zondag 26 maart
Anaïs
Caroline Peeters, fluit
Lakshmi Matthieu, harp
met werken van Debussy, Bax, Hasselmans, Miyagi, Monti, Bach, Karg-Elert, Fauré, Jongen,Takemitsu, Chopin

Eerdere edities

Top

Alle informatie over de edities 2005 en vroeger is te vinden in de culturele jaarboeken van de betreffende jaren.