Archief 2010

Subsidies 2010

VLAMO OOST-VLAANDEREN
Vlamo is de fusie tussen Fedekam, het Koninklijk Muziekverbond van België en de Federatie van Socialistische Muziekkorpsen en Zangkringen.

Harmoniën, fanfares en brassbands
Per categorie en per gemeente staan hier alle harmoniën, fanfares en brassbands die in 2009 werden gesubsidieerd. Tussen haakjes staat het jaar waarin hun klassering ten einde loopt.

Superieure afdeling

Top

BERLARE
Kon. Fanf. 'Sint-Pietersvrienden' – Uitbergen (2012)

DENDERMONDE
Dynamic Symphonic Band (2012)

KRUIBEKE
Brassband 'Strijd naar ’t Recht' – Rupelmonde (2012)

NAZARETH
Kon. Harm. 'Vrank en vrij' (2010)

WETTEREN
Kon. Fanfare Orkest 'Volksopbeuring' – Massemen (2011)

ZELE
Brassband Zele (2013)
Kon. Harm. 'Sinte-Cecilia' (2010)

Ereafdeling

Top

BEVEREN
Kat. Kon. Harm. 'Kunst en Vreugd' (2012)

GENT
Brassband 'Panta Rhei Gent' (2012)

KLUISBERGEN
Kon. Harm. 'De Vlaamse Ardennen' (2013)

KRUIBEKE
Mercator Brass – Rupelmonde (2013)

KRUISHOUTEM
Kon. Harm. 'Sint-Cecilia' (2013)

SINT-NIKLAAS
Kon. Harm. 'De Kunstvrienden' (2010)

Uitmuntendheid

Top

AALTER
Concertband Aalter (2010)

BEVEREN
Kon. Kat. Fanf. 'De Kunstliefde' – Melsele (2011)

BUGGENHOUT
Kon. Harm. 'Met Moed vooruit' – Opdorp (2013)

DE PINTE
Harmonieorkest De Pinte (2010)

EEKLO
Kon. Harm. 'Amicitia' (2013)
Brass Consort Festiva (2010)

EVERGEM
Harmonieorkest 'Guy Duijck' (2010)
Kon. Fanf. 'Iever en Eendracht' – Sleidinge (2011)

GENT
Brassband Gent (2013)
Gent Symphonic Band (2011)

GERAARDSBERGEN
Concertband 'Cecilia' (2010)

KRUIBEKE
Soc. Harm. 'Arbeid en Kunst' (2013)
Kon. Kat. Fanf. 'Sint-Jozef' – Rupelmonde (2011)

LEBBEKE
Kon. Muziekver. 'De vrije Werklieden' (2010)

LOKEREN
Kon. Harm. 'Sinte-Cecilia' – Eksaarde (2013)

MALDEGEM
Kon. Kat. Fanf. 'Nut en Vermaak' (2013)

OUDENAARDE
Kon. Muziekver. 'De verenigde Vrienden' – Melden (2010)

SINT-NIKLAAS
Kon. Soc. Harm. 'De Toekomst' (2010)

TEMSE
Big Band 'Enter' (2012)
Brassband 'Sint-Cecilia' – Steendorp (2011)

ZOTTEGEM
Kon. Harm. 'Vrije Kunstkring' (2013)

Eerste afdeling

Top

ASSENEDE
Kon. Harm. 'Sint-Cecilia' – Bassevelde (2013)

BEVEREN
Kon. Fanf. 'Sint-Cecilia' – Haasdonk (2012)

BUGGENHOUT
Kon. Fanf. 'Sint-Isidorus' (2011)

DENDERLEEUW

Kon. Fanf. 'De Dendergalm' (2013)

DENDERMONDE
Kat. Muziekmij. 'Sint-Cecilia' – Appels (2011)

DESTELBERGEN
Kon. Oude Gemeenteharmonie – Heusden (2010)

ERPE-MERE
Kon. Harm. 'Sint-Cecilia' – Erpe (2010)

EVERGEM
Kon. Fanf. 'Willen is Kunnen' (2013)

GENT
Kon. Gentse Politieharmonie (2011)
Kon. Harmonieorkest. 'Echo der Leie' – Sint-Denijs-Westrem (2012)

HAALTERT
Kon. Muziekmij. 'Moed en Volharding' – Denderhoutem (2010)

HAMME
Harmonieorkest 'Animato' (2010)
Kon. Kat. Harm. 'Door Eendracht naar Kunst en Vermaak' (2013)

HOREBEKE
Kon. Harm. 'Sint-Cecilia' (2011)

KNESSELARE
Kon. Muziekver. 'Willen is Kunnen' (2013)

LEDE
Concertband Oordegem – Oordegem (2010)

MALDEGEM
Kon. Fanf. 'Verenigde Vrienden' – Adegem (2013)

OOSTERZELE
Kon. Harm. 'Con Animo' (2013)
Kon. Muziekver. 'Voor God en Vlaanderland' – Scheldewindeke (2013)

SINT-GILLIS-WAAS
Kon. Fanf. 'Sint-Cecilia' – Meerdonk (2011)

SINT-NIKLAAS
Kon. Harm. 'Excelsior' (2012)

TEMSE
Kon. Kat. Werkersharm. 'Recht door Zee' (2011)
Soc. Harm. 'Arbeid en Kunst' – Steendorp (2012)
Kon. Kat. Harm. 'Sint-Cecilia' – Tielrode (2011)

WAARSCHOOT
Kon. Harm. 'Concordia' (2012)

WACHTEBEKE
Kon. Harm. 'De Eendracht' (2010)

ZELZATE
Kon. Kat. Harm. 'Vredekring' (2013)

ZOMERGEM
Kon. Harm. 'Sint-Cecilia' (2011)

Tweede afdeling

Top

AALST
Kon. Harm. 'Concordia et Docilitas' – Herdersem (2011)

AALTER
Kon. Muziekver. 'Sint-Ceciliavrienden' – Lotenhulle (2010)

BERLARE
Muziekver. 't Meziek Berlare 2004' (2013)
Kon. Fanf. 'De verenigde Vrienden' – Overmere (2010)

BEVEREN
Kon. Fanf. 'Leopold- en Albertisten' – Kieldrecht (2012)
Kon. Muziekver. 'Euterpia' – Verrebroek (2013)
Kon. Fanf. 'Eendracht' – Vrasene (2013)

BRAKEL
Kon. Harm. 'De Eendracht' (2013)

DENDERLEEUW
Vlaams Kat. Fanf. 'Sint-Cecilia' – Welle (2011)

EEKLO
Kon. Harm. 'Sint-Georges & Sint-Cecilia' (2010)

GENT
Kon. Muziekmij. 'De Neerschelde' – Gentbrugge (2010)
Kon. Harm. 'Eendracht Sint-Catharina' – Wondelgem (2012)
Koninklijke Harmonie Zwijnaarde – Zwijnaarde (2013)

GERAARDSBERGEN
Kon. Harm. 'Trouw aan Kunst' – Moerbeke-Atembeke (2011)

HAMME
Kon. Harm. 'Sinte-Cecilia' – Moerzeke (2010)

KRUIBEKE
Kon. Harm. 'Al vloeiende groeiende' – Bazel (2012)

LAARNE
Kon. Harm. 'Sinte-Cecilia De Sicambers' (2013)

LEBBEKE
Kon. Harm. 'Sint-Cecilia' (2011)

LOKEREN
Lokers Ensemble en Jeugd Orkest (2010)

LOVENDEGEM
Muziekver. 'Loko' (2011)

MAARKEDAL
Kon. Fanf. 'De Bijenkorf Maarkedal' (2012)

MERELBEKE
Kon. Harm. 'Sint-Cecilia' (2013)

NINOVE
Kon. Harm. 'Sint-Cecilia' – Appelterre-Eichem (2013)
Kon. Harm. 'Kunst, Eer en Vermaak' – Aspelare (2012)
Kon. Harm. 'Sinte-Cecilia' – Meerbeke (2013)

OUDENAARDE
Oudenaards Harmonieorkest (2011)

SINT-LIEVENS-HOUTEM
Muziekvereniging Sint-Lievens-Houtem (2011)

SINT-MARTENS-LATEM
Kon. Harm. 'Willen is Kunnen' (2011)

SINT-NIKLAAS
Kon. Fanf. 'Sinte-Cecilia' – Belsele (2011)
Kon. Fanf. 'De Eendracht' – Nieuwkerken-Waas (2011)

STEKENE
Kon. Harm. 'De ware Vrienden' (2011)

TEMSE
Kon. Lib. Harm. 'Moed en Volharding' (2010)

WAASMUNSTER
Kon. Harm. 'Sinte-Cecilia' (2013)

WICHELEN
Concertband 'Da Capo' (2010)
Kon. Muziekmij. 'Eendracht maakt Macht' – Schellebelle (2012)

ZELE
Kon. Harm. 'Kunst adelt' (2010)

ZOTTEGEM
Concertband 'Opus 7' (2011)

Derde afdeling

Top

AALST
Kon. Harm. 'Niets zonder Arbeid, Trouw en Eendracht' – Erembodegem (2010)

EEKLO
Seniorenorkest van Eeklo (2013)

ERPE-MERE
Kon. Fanf. 'Nieuw Leven' – Aaigem (2012)
Kon. Harm. 'Sint-Cecilia' – Burst (2010)

GERAARDSBERGEN
Kon. Fanf. 'Kunstliefde' – Idegem (2011)

LAARNE
Kon. Harm. 'Sint-Cecilia' – Kalken (2012)

LEBBEKE
Kon. Fanf. 'De jonge Denderlingen' – Denderbelle (2011)

LOKEREN
Kon. Fanf. 'De moedige Vlamingen' (2013)

TEMSE
Kon. Harm. 'Sint-Ceciliakring' – Elversele (2010)

WACHTEBEKE
Muziekver. 'Concordia – Overslag' (2010)

ZELZATE
Kon. Harm. 'Noorderlicht' (2012)